sklep z panelami firmy Parador

Jesteśmy kompetentną firmą zajmującą się sprzedażą najwyższych jakościowo paneli podłogowych odpowiadających wymogom współczesnych, wymagających konsumentów. Stworzony przez nas sklep internetowy istnieje na rynku już od dziesięciu lat i każdego dnia zyskuje coraz to lepsze opinie wśród nabywających. Funkcjonujemy w branży od 20 lat oraz ciągle się rozwijamy proponując najlepsze rozwiązania popularne współczesnemu rynkowi.

Panele – klasa, prostota oraz minimalizm w jednym

Tworząc sklep z panelami firmy Parador kierowaliśmy się jasnymi zasadami – chcieliśmy dać naszym konsumentom to, czego nie znajdą wśród konkurencyjnych sklepów. Liczne rekomendacje potwierdzają, że ten zamysł został osiągnięty, co dla opisującej nas kadry pracowniczej jest jeszcze bardziej motywujące!

Czym wyróżniają się nasze panele?

•             Prosty montaż – panele znajdujące się w należącej do nas szerokiej ofercie montowane są metodą bezklejową, na tak nazwany klik. Każda z pojedynczych sztuk zakończona jest szczególnymi, samozatrzaskowymi piórami. Prekursorska podłoga pojawia się błyskawicznie i nie wymagane są do tego żadne wygórowane umiejętności!

•             Niska cena – Parador sklep powstał z myślą o każdym kontrahencie, właśnie dlatego panele odnajdujące się w naszej klarownej szerokiej ofercie cechują się najatrakcyjniejszą ceną na rynku!

•             Ciekawy, kultowy design – nietuzinkowe wzornictwo sprawia, że nasze panele wyglądają niczym autentyczne, naturalne drzewo! Ich faktura jest odporna na ścieranie a utrzymywanie podłóg w czystości nie powoduje jakichkolwiek problemów!

•             Trwałość i odporność na uszkodzenia – na nasze panele udostępniana jest gwarancja producenta, to naturalnie dzięki czemu zyskują Państwo pewność, że nowa podłoga będzie akompaniować Wam w nienagannym stanie przez długie lata!

 

Oczekuje na Ciebie zespół profesjonalnych ekspedientów!

Nasza marka funkcjonuje w oparciu o wiadomą i porządną politykę. Pośród kadry pracowniczej stają wykwalifikowani fachowcy, którzy zawsze służą klientom kompetentną poradą i pomocą w wyborze stosownego modelu paneli. Nie rekomendujemy paneli niskiej jakości, prawdę mówiąc takowych w ogóle nie posiadamy w swojej ogromnej ofercie. To fundament, na jakim od początku aktywności oparliśmy budowę marki.

 

Propozycja dla najbardziej wymagających

Wiemy, że wśród naszych klientów są też tacy, dla jakich panele to zdecydowanie za mało! Naturalnie dla nich mamy w swoim asortymencie najlepszej klasy deski trójwarstwowe – z siedmioma fabrycznie nakładanymi warstwami lakieru ochronnego. Ich montaż nie różni się od montażu paneli podłogowych. Podobnie jak one deski układa się metodą bezklejową.

Posadzka w jeden dzień!

Czasy, w których na wymarzoną podłogę trzeba było czekać przez długie tygodnie już dawno odeszły do historii! Współcześnie nawet największą powierzchnię można wykończyć w maksymalnie kilka dni. Wykwalifikowani eksperci wielokrotnie potrzebują tylko paru godzin. To o wiele reorganizuje proces remontu i zapewnia szansę na ogromne oszczędności!

Pragniemy zaprosić wszystkich Państwa do zaznajomienia się z naszym całkowitym asortymentem oraz do zakupów. Jeżeli niepokoją Państwa jakiekolwiek zapytania lub niepewności zachęcamy także do kontaktu a entuzjastycznie na wszystkie odpowiemy!

Źródło: parador panele

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *